Herbalife Aloe Konsantre İçecek nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır?

Herbalife Aloe Konsantre İçecek nedir, ne işe yarar?

Herbal Aloe Konsantre İçecek ile suyunuza lezzetli bir dokunuş katın. Bu hafif aromalı içecek, saflaştırılmış Aloe vera suyu ile doludur ve sıvı alımı ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Herbal Aloe Konsantre İçecek, bütün aloe yaprağından elde edilen %40 Aloe vera suyu içerir. Aloe vera yaprakları elle toplanır ve size ferahlatıcı, düşük kalorili bir içecek sunmak için hazırlanır.

Her yudumda Herbal Aloe Konsantre İçeceğinin enfes lezzetinin tadını çıkarın. Günlük rutininizin vazgeçilmezi haline gelmesi garantili bir aloe içeceği oluşturmak için suyunuza eklemeniz yeterlidir.

Herbal Aloe Konsantre İçecek: 

  • Bütün yapraktan elde edilen %40 saflaştırılmış Aloe vera suyu içerir
  • Düşük kalorilidir – porsiyon başına 22 kalori
  • Vejetaryenler ve veganlar için uygundur
  • 31 porsiyon içerir

Herbalife Aloe Konsantre İçeceğin içeriği nedir ?

İçindekiler

Pürifiye edilmiş (renksizleştirilmiş) Aloe vera yaprağı suyu (Aloe barbadensis, % 40), şeker, su, asitlik düzenleyici (sitrik asit), doğal limon aroması   (konsantre limon suyu), koruyucu (potasyum sorbat) çiçek papatya ekstresi (Matricaria recutita) koruyucu (sodyum benzoat).

Alloin ve antrakinon içermez.

Herbalife Aloe Konsantre İçecek nasıl kullanılır ?

Sabahları veya gün boyunca Herbal Aloe Konsantre İçeceğinin ferahlatıcı tadının keyfini çıkarın. Kullanmadan önce iyice çalkalayın ve 3 kapak dolusu Herbal Aloe Konsantre İçecek’i (15 ml) 120 ml su ile karıştırın. 1 litre tüketime hazır Aloe vera konsantresi içeceği hazırlamak için, 8 yemek kaşığı (120 ml) konsantreyi bir litrelik kaba dökün ve suyla doldurun.*

Bu ürün dengeli ve çeşitli gıdalardan oluşan bir beslenme düzeni ile sağlıklı yaşam tarzının bir parçası olarak kullanılmalıdır.

Açılmamışsa serin ve kuru bir yerde saklayın. Şişe açıldıktan sonra kullanılmayan ürünü buzdolabında saklayın ve 30 gün içinde tüketin.

*Hamile kadınlar, emziren anneler ve 12 yaşın altındaki çocuklar tüketmemelidir. İlaç kullanan bireyler doktorlarına danışmalıdır.

Shopping Cart
Scroll to Top