Kargo ve Teslimat

Standart kargo ücreti 30 TL’dir. 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.

besincantam.com’ dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize Yurtiçi kargo veya Kolay Gelsin kargo aracılığı ile gönderilmektedir.

Kargo firması seçimi siparişlerin yoğunluğuna göre şirket deposu tarafından yapılmaktadır.

Hafta sonu verdiğiniz siparişler Pazartesi günü kargolanır. Hafta içi saat 13:00 a kadar verilen kargolar aynı gün, saat 13:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilir. Kargoya verilen siparişle ilgili tarafınıza mail ve/veya mesaj gönderilerek siparişinize ait kargo takip numarası belirtilmektedir.

 

GÜN / SAAT13:00 ÖNCESİ13:00 SONRASI
PAZARTESİAYNI GÜNERTESİ GÜN
SALIAYNI GÜNERTESİ GÜN
ÇARŞAMBAAYNI GÜNERTESİ GÜN
PERŞEMBEAYNI GÜNERTESİ GÜN
CUMAAYNI GÜNERTESİ GÜN
CUMARTESİPAZARTESİ KARGOLANIRPAZARTESİ KARGOLANIR
PAZARPAZARTESİ KARGOLANIRPAZARTESİ KARGOLANIR


Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?


Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden besincantam.com sorumlu değildir.

Teslim edilen pakette deformasyon varmı?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinden kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz. (Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. besincantam.com’a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.)

Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Arızalı, ezik, kırık veya hasarlı teslimat :

Kargo firmasının görevi besincantam.com’ dan yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Shopping Cart
Scroll to Top