Herbalife Çay nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır?

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay nedir, ne işe yarar?

Bitkisel konsantre çay, geleneksel siyah çay yaprağı özü, yeşil çay özü, Hibiskus çiçeği tozu ve Kakule meyvesi özünün eşsiz bir karışımı ile formüle edilmiştir. Geleneksel yollarla demlenen yeşil çaydan beklediğiniz bileşenleri aynı oranda sağlayabilmek için, yeşil çay suda ekstrakte edilmiştir.

Bu, sabahınızı başlatmak ya da öğleden sonra canlandırıcı olarak tadını çıkarmak için mükemmel bir bitkisel içecektir. Yudumlayın ve aynı zamanda düşük kalorili, ferahlatıcı bir bitkisel içeceğin enfes tadını çıkarın.

Bitkisel konsantre çay çeşitli aromalarda gelir ve sıcak veya soğuk olarak tüketilebilir. Bu içeceği hazırlamak saniyeler sürer, böylece hareket halindeyken veya evinizin rahatlığında tadını çıkarabilirsiniz. En sevdiğiniz meyveler veya narenciye ile demleyin ve Bitkisel Konsantre Çayın gerçek çok yönlülüğünü keşfedin.

Bitkisel konsantre çay: 

  • Düşük kalorilidir – porsiyon başına 6 kalori
  • Vejetaryenler ve veganlar için uygundur
  • Gluten içermez
  • 30 porsiyon içerir

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay içeriği nedir ?

İçindekiler

Maltodekstrin, fruktoz, siyah çay yaprağı ekstresi (Camellia sinensis, % 14,7), doğal limon aroma vericisi (% 7), yeşil çay yaprağı ekstresi (Camellia sinensis, % 6,9), kakule meyvesi ekstresi (Elettaria cardamomum, % 0,4), toz bamya çiçeği (Hibiscus sabdariffa, % 0,1), ebegümeci yaprağı ekstresi (Malva sylvestris, % 0,1).

Domuz yağı ve domuzdan elde edilmiş hiçbir ürün içermez.

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay nasıl kullanılır ?

Her kullanımdan önce kutuyu hafifçe çalkalayın. ½ çay kaşığı (1,7 g) Bitkisel Konsantre Çayı 350 ml sıcak veya soğuk su ile karıştırın. Bu ürün dengeli ve çeşitli gıdalardan oluşan bir beslenme düzeni ile sağlıklı yaşam tarzının bir parçası olarak kullanılmalıdır.

Serin ve kuru bir yerde kapağı kapalı olarak saklayın.

Shopping Cart
Scroll to Top